İmar komisyonu, şehrin yapısına yön verenlerle bir araya geldi

Siverek Belediyesi İmar Komisyonu üyeleri, şehir ilçede şehirleşme ve yapı alanında faaliyet gösteren mühendis, şehir planlayıcıları ve inşaat alanında faaliyet gösteren teknik elamanlarla şehrin imar yapısıyla ilgili toplantı yaparak fikir alışverişinde bulundu.

    Belediye toplantı salonunda belediye teknik elamanlarının yanı sıra Belediye Başkan vekili Eyüp Çınar, İmar komisyonu Başkanı Aysel Urtekin ile belediye meclisi imar komisyon üyeleri katıldı.

    Komisyon Başkanı Urtekin toplantının ardından gazetecilere yaptığı açıklamada toplantıda şehir imarında yaşanan sıkıntılar ve şehirde inşaat alanında faaliyet gösteren firmaların sorunları dinlenildiğini ifade ederek şunları kaydetti: “Daha sağlıklı bir kentleşme açısından verimli bir toplantı oldu. Bu tür toplantılar katılımcı belediyecilik ve hemşerilik bilincinin ile hukukunun gelişmesi açısından da ayrıca önemsiyoruz. Toplantılarımıza devam edeceğiz” dedi.

imar-komisyonu-sehrin-yapisina-yon-verenlerle-bir-araya-geldi (2) imar-komisyonu-sehrin-yapisina-yon-verenlerle-bir-araya-geldi (1)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek Eğitim-Sen olağan kongresi

Eğitim-Sen Siverek Şubesi Olağan Kongresi’nde Bülent Kayadağ başkanlığa seçildi. Cudi Paşa Caddesi üzerindeki sendika binasında yapılan ve tek listeyle girilen kongrede, 600 üyenin oyunu alan Bülent Kayadağ yeni başkan oldu. Kayadağ’ın yönetim kurulu listesinde, Necati Solak, Serhat Akçiçek, Aygül Tütük ve Meral Aymaz yer buldu. Seçimin ardından ilk toplantısını yapan yönetim, Siverek’in […]