AK Parti Milletvekilleri Siverek’te

AK Parti Çorum Milletvekili 6. Bölge Koordinatörü Murat Yıldırım ile Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ilçe parti binasına gelerek toplantı düzenledi.

İlçenin Güney Mahallesinde bulunan parti binasına gelen Milletvekillerini Siverek Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz, İlçe Başkanı İlhan Çelik ile partililer karşıladı.

Toplantı Öncesi bir konuşma yapan İlçe Başkanı İlhan Çelik AK Parti Çorum Milletvekili 6 Bölge Koordinatörü Murat Yıldırım ile Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar’ın Siverek ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür etti.

Çorum Milletvekili ve 6. Bölge Koordinatörü Yıldırım, Siverek’te bulunmaktan memnun olduğunu yerel seçimlerde ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde İlçe teşkilatının gösterdiği başarıdan dolayı İlçe Başkanını ve teşkilata teşekkür ederek şunları kaydetti:

“Yolda gelirken çok güzel çalışmalar gördük, buda bize şunu söyletiyor Siverek AK Partiyi anladı. AK Partide Siverek’i anladı çalışmalardan dolayı belediye başkanımızı kutluyorum”

Daha sonra basına kapalı olarak devam eden toplantı yaklaşık bir saat sürdü. Milletvekilleri daha sonra partililerle birlikte Ulu camide Cuma namazı kıldı. Namazın ardından Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz Milletvekilleri onuruna Paşa Konağı Belediye Sosyal tesisleri öğle yemeği verdi.

Yemekten sonra Çorum Milletvekili 6. Bölge Koordinatörü Murat Yıldırım ile beraberindekiler Şanlıurfa’ya hareket etti. (Haber: Şükrü Dolaş – Cuma Sarı)

Bir önceki Siverek belediyesi koordinasyon toplantısı haberimizi okuyabilirsiniz.

ak-parti-milletvekilleri-siverekte (1) ak-parti-milletvekilleri-siverekte (2) ak-parti-milletvekilleri-siverekte (3) ak-parti-milletvekilleri-siverekte (4)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kuzey Irak (Kürdistan) Gezisi…

28.12.2012 Cuma günü saat: 17.00 sıralarında arkadaşlar tarafından önceden planlandığı üzere Kuzey Irak’a (Kürdistan) gitmek üzere yola çıktık. Diyarbakır-Mardin üzeri Silopi sınır kapısına vardığımızda saat 24.00’ü gösteriyordu. Giriş işlemlerinden sonra direk Erbil’e, yani Kürdistan’ın başkenti Hewler’e gidecektik. Daha 280 km. yolumuz vardı, Kürdistan’a ait ilk sınır kapısında pasaport işlemlerine başladık. […]

Benzer Haberler