Hayvan pazarına oturma bankları indirildi

Siverek Belediyesi Park ve Bahçeler müdürlüğü alt yapı çalışmaları tamamlanan canlı hayvan pazarında çevre düzenlemesi çalışmaları kapsamında küçük ve büyükbaş pazaryerlerine 46 oturma bankı yerleştirerek çevre düzenlemesi çalışmasını tamamladı.

 Belediye Başkan Yardımcısı Murat Eyliyen daha önce canlı hayvan pazarında ki alt yapı çalışmalarını tamamladıklarına dikkat çekerek şunları kaydetti: “Haftanın yedi günü açık olan, her gün yüzlerce insanın uğradığı pazarda oturup dinlenebilecek alanlar yoktu. Pazarın içinde pazar esnafının talebi üzerine oturma alanlarını oluşturarak bu sorunu giderdik” dedi. (Haber: Şükrü Dolaş)

Daha önce yayımlanmış olan ” Başkan vekili Yeyin’e ziyaretler devam ediyor ” haberimizi okuyabilirsiniz.

hayvan-pazarina-oturma-banklari-indirildi (1) hayvan-pazarina-oturma-banklari-indirildi (2) hayvan-pazarina-oturma-banklari-indirildi (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Başkan vekili Yeyin'e ziyaretler devam ediyor

Ünlü sinema sanatçısı ve yönetmen Yılmaz Güney’in kız kardeşi Güzide Pütün Sayılı babası Hamit Pütün’ün memleketi Siverek ilçesine gelerek akrabalarıyla görüştü. Pütün daha sonra Belediye Başkan vekili Nezahat Yeyin’in makamında ziyaret etti.  Yılmaz Güney’in kız kardeşinin Belediye Başkanıyla görüşmesi sırasında AK Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik ile ilçe yönetim kurulu […]