Siverek’te ‘Öğretmenler Günü’ eglencesi

Siverek ilçesinde faaliyet gösteren son aylarda ilçede başlattıkları” her okul Bizimdir Kampanyası kapsamında köy okullarını boyamalarıyla gündeme gelen Türk Eğitim Sen Siverek şubesi 24 Kasım Öğretmenler gününün yaptığı bir etkinlikle erken kutladı.

İlçenin Fırat Mahallesinde bulunan özel bir düğün salonunda düzenlenen etkinliğe İlçe Kaymakamı Hamza Erkal, Belediye Meclis Başkan vekili Hamdi Hatipoğlu AK Parti ilçe Başkanı İlhan Çelik MHP ilçe Başkanı Mustafa Fettahlı çok sayıda öğretmen katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Mehmet Şengönül şunları kaydetti:

“Bilindiği gibi ilçemizde başlattığımız” Her okul bizimdir “ projesi kapsamında okullarımızı boyadık yorulduk kaymaklığımızın bize sunduğu destekle projemize devam ederken 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla düzenlendiğimiz geceyle hep birlikte eğlenip bu yorgunluğumuzu atacağız gecemize gelen tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz”

Gecenin sonunda öğretmenler barış ve kardeşlik dileklerinde bulunarak dilek fenerlerini yakıp gökyüzüne bıraktılar.

Bir önceki ” Siverek’te çevre temizlik çalışması ” haberimizi okuyabilirsiniz.

siverekte-ogretmenler-gunu-erken-kutlandi (1) siverekte-ogretmenler-gunu-erken-kutlandi (3) siverekte-ogretmenler-gunu-erken-kutlandi (4) siverekte-ogretmenler-gunu-erken-kutlandi (5)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Okulun kundaklanmasına tepkiler sürüyor

Siverek’te sabah saatlerinde bir okulun kundaklanması ilçede büyük tepki çekti. Haberin medyada yer almasının ardından peş peşe kınama mesajları yayınlanmaya başladı. Haberin sosyal paylaşım sitelerinde yayılmasının ardından bazı siyasi partiler ve STK’lar okulun kundaklanmasını sert bir şekilde kınayarak basın bildirileri yayınladı. AK Parti Siverek İlçe Teşkilatından yapılan açıklamada, okul kundaklama […]