Siverek Belediye Spor-Akçakale Spor: 2-1

Şanlıurfa Süper amatör liginde mücadele eden Siverek Belediye Spor güçlü rakibi Akçakale Spor’u kendi evinde 2–1 yenmeyi başardı.

Firkan Tüysüz şehir stadyumunda saat 13.30 da Siverek Belediye Spor ile Akçakale Spor karşı karşıya geldi. Maça seyirci desteği ile çıkan Siverek Belediye Spor güçlü rakibi karşısında etkili bir futbol oynayarak, ataklar geliştirdi. Rakip takımı abluka altına alan Siverek Belediye Spor 30 dakika’da İbrahim Kaldan’ın golü ile ilk yarıya soyunma odasına 1-0 önde girdi.

Maçın ikinci yarısında iki takımın karşılıklı atakları ile başladı. Siverek Belediye Spor’lu oyuncular net gol pozisyonlarını harcarken, taraftarlar çileden çıktı.Akçakale Spor geliştirdiği ataklar sonucunda 70 dakika’da Mehmet Can’ın golü ile eşitliği yakalayarak 1-1 yaptı.

Siverek Belediye Spor maçın son dakikalarında ataklarını geliştirirken 90+3  Şiyar’ın golü ile 2-1 önce geçti. Maçta başka gol olmayınca maçı Siverek Belediye Spor 2-1 kazandı.

Bu sonuç ile Siverek Belediye Spor grupta puanını 6’ya çıkardı. (Haber: Cuma Sarı) 

Daha önce yayımlanan ” Siverek Gücü evinde 1 puana razı oldu “haberimizi okuyabilirsiniz.

siverek-belediye-spor-akcakale-spor-2-1 (1) siverek-belediye-spor-akcakale-spor-2-1 (2) siverek-belediye-spor-akcakale-spor-2-1 (3) siverek-belediye-spor-akcakale-spor-2-1 (4) siverek-belediye-spor-akcakale-spor-2-1 (5)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek Belediyesi Cumhuriyet caddesi yol çizim çalışması

Siverek Belediyesi tarafından ilçenin Cumhuriyet caddesinde asfalt çalışmalarının bitimin ardından üst yap çalışmaları başlatılan caddede yol ayrımı yol çizim çalışmaları yapıldı. Konuyla ilgili Fen İşleri Müdürü Selahattin Özdoğan yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Siverek Belediyesi ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri ile beraber Cumhuriyet caddesinde alt yapı ve […]