Yeni yönetim ilk toplantısını yaptı

30 Kasım tarihinde Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz’ında katıldığı 5. olağan kongrede seçilen AK Parti Siverek ilçe yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Güney mahallesinde bulunan ilçe binasında yapılan ilk yönetim toplantısına yeniden İlçe Başkanlığına seçilen İlhan Çelik, Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz, Başkan Yardımcısı Hasan Karakaş, Büyükşehir meclis üyesi Cumali Karavar ve yönetime seçilenler katıldı.

Toplantıda İlçe Başkanı İlhan Çelik yeni yönetime kendisini tanıtarak, deneyimlerini aktardı.

Çelik, “2014 yerel seçimlerini zor koşullarda kazandık. Seçim sürecinde kıt imkânlarımız vardı ama tüm olumsuzluklara rağmen başta parti yöneticilerimiz, kadın kollarımız ile gençlik kollarımızın özverili çalışmaları ile gecemizi gündüzümüze katarak, mahalle mahalle, köy köy hatta her kapıyı çalarak her eve girerek kendimizi tanıtmaya ve çalışmalarımızı anlatmaya çalıştık.  Zor koşullarda dahi umutsuzluğa kapılmadık, dedikodulara aldırış etmedik, umutla, canla başla çalışıp başarıya ulaştık” dedi. Çelik daha sonra yeni dönemde yönetime girenleri tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz, yeni yönetimde görev alanları tebrik ederek AK Partinin bir vizyon partisi olduğunu ifade etti.

Yılmaz, “Ben AK Partiyi sade bir parti olarak görmüyorum, bana göre ak parti bir vizyon partisidir. AK Partinin ayrıcalığı, değişik düşünce ve fikirlere sahip olan insanlardan oluşmasıdır. Ne kadar ayrı düşünce ve fikirlere sahip olsak ta yönetimde olsun, teşkilatta olsun bir aile gibi davranıyoruz. İşte bizim farkımız budur, hiç kimse doğuştan siyaset öğrenmemiştir. İnsan görerek, yaşayarak siyaset öğrenir. Bende yeni yeni siyaseti öğreniyorum ve ben bu siyasette şunu fark ettim ki, siyasette ilk önce insan sabrı öğrenmelidir. Ne olursa olsun sabır etmek şiarınız olsun” dedi.

Toplantı katılımcıların dilek ve temennileriyle sona erdi.

Bir önceki haber : Siverek’te kömür dağıtımlarına başlandı

yeni-yonetim-ilk-toplantisini-yapti (1) yeni-yonetim-ilk-toplantisini-yapti (2) yeni-yonetim-ilk-toplantisini-yapti (3)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Gazeteciler İlhan Çelik’i ziyaret etti

30 Kasım’da güven tazeleyip tekrar Siverek Ak Parti ilçe başkanlığına seçilen ilhan Çelik’i, Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler müdürlüğünde çalışan gazeteciler Güney mahallesinde bulunan İlçe binasında ziyaret ederek tebrik ettiler. Basın bürosunda görev yapan Şükrü Dolaş, Cuma Sarı ile Mevlüt Bayraktar yeniden ilçe başkanlığına yeniden seçilen Çelik’i ile yeni […]