Siverek Belediyesi Yeni Otopark Alanları Oluşturuyor

Siverek Belediyesi ilçe trafiğini rahatlatmak için yeni oto park alanları oluşturma çalışmalarına devam ediyor.

İlçenin Şirinkuyu mahallesinde yaşayan duyarlı bir vatandaş ilçenin şehir trafiğini rahatlatmak amacıyla Yenişehir mahallesinde kendisine ait araziyi geçici olarak belediye ye tahsis etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Baydilli konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

‘Bilindiği gibi kentimizin trafik sorununu çözüme kavuşturmak için belediye olarak çalışmalarımız devam ediyor. Siverek’te yaşayan bir duyarlı vatandaş kendisine ait araziyi duyarlılık oluştururarak belediyemize geçici olarak tahsis etti. Bu anlamda belediye olarak kendisine teşekkür ediyoruz. Geçici olarak tahsis edilen arazide düzenleme ve park alanı çalışmaları başlattık. Çalışmaların bitiminin ardından araziyi vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız’ dedi. 

Bir önceki haber : Siverek Belediyesinden Mezarlıklarda Çevre Düzenlemesi

siverek-belediyesi-yeni-otopark-alanlari-olusturuyor (1) siverek-belediyesi-yeni-otopark-alanlari-olusturuyor (2)

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek cezaevinde yangın tatbikatı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi ceza evinde verilen tatbikat alarmı kısa süreli paniğin yaşanmasına neden oldu. İlçenin Güney Mahallesinde bulunan yaklaşık 200 tutuklu ve hükümlünün kaldığı Siverek kapalı ceza evinde rutin uygulanan tatbikat olaylarından biri akşam saatlerinde yaşandı. Cezaevi savcısı ve cezaevi yönetimi tarafından zaman zaman yapılan tatbikatlardan biri “ceza evinde yangın” anonsuyla başladı. Yangın ihbarının […]