Gülpınar’dan ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ Mesajı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Gülpınar mesajında, gazetecilerin çok önemli bir kamu hizmeti yürüttüklerini ifade etti.

Gülpınar: ‘Bugün ülkemizin güçlü demokrasisine; tarafsız, özgür ve ilkeli basının katkısı büyüktür. Gazetecilerimiz ilkeli yayıncılık anlayışıyla kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlığı gözetme ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra etmektedir. Mesleklerini icra ederlerken vatandaşın tabii hakkı olan, doğru tarafsız ve eksiksiz bilgiyi almaları görevini üstenerek mesai gözetmeksizin çalışarak milletimizin aydınlanmasını sağlamaktadırlar. Bu nedenle toplumun gelişimi ve kalkınma süreci de basın çalışanlarının desteği ile daha hızlı olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve şehrimizin sorunlarına değinen, gerek yerel gerek uluslararası çapta tanıtımını yapan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, başarılı, sağlıklı ve huzurlu bir yıl geçirmeleri adına esenlikler dilerim” dedi.

Önceki haberimiz : Siverek’te Bir Grup Lastik Yakarak DEDAŞ’a Yürüdü

gulpinardan-10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-mesaji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

AK Parti Gençlik Kolları’ndan Gazetecilere Ziyaret

AK Parti Siverek Gençlik Kolları, Kanalurfa ve Edessa TV temsilcilerini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. AK Parti Siverek Gençlik Kolları Başkanı İsmail Keş ile Gençlik Kolları Medya Tanıtım Başkanı Mahmut Kutluca ve bazı yönetim kurulu üyeleri Kanal Urfa Siverek Temsilcisi Cuma Sarı, Edessa Tv temsilcisi Mevlüt Bayraktar’ı […]