Siverekli öğrencilere karne hediyesi tatil kitabı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Siverek Şirinkuyu İlkokulunda eğitim gören bin öğrenciye karne hediyesi olarak tatil kitabı armağan etti.

Büyükşehir Belediyesi Siverek koordinatörü Nuri Kapanoğlu ile Büyükşehir belediye görevlileri sabah erken saatlerde ilçenin Ayvanat Mahallesinde bulunan Şirinkuyu ilkokuluna gelerek 1-2-3-4 sınıflarda eğim gören çocuklara tatil kitabı ile anaokulunda bulunan öğrencilere ise boyama kitabı armağan edildi.

Büyükşehir Belediyesi Siverek Koordinatörü Nuri Kapanoğlu yaptığı açıklamada şunları kaydetti” Belediye Başkanımız Sayın Celalettin Güvenç’in talimatıyla tatilde öğrencilerimizin okumaları için okul kitabı gönderdi öğrencilerimize dağıttık”

Okul idarecileri kitaplardan dolayı belediye Başkanına ve yetkililere teşekkür etti. (Haber: Şükrü Dolaş)

siverekli-ogrencilere-karne-hediyesi-tatil-kitabi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek’te Verem Hastalığıyla İlgili Konferans Düzenlendi

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Verem Savaşı Derneği ile Siverek Toplum Sağlığı Merkezi işbirliğince ‘’Verem ve Veremin sosyal yaşamımıza etkileri’’ konferansı verildi. İlçenin El-Cabir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonunda düzenlenen konferansa konuşmacı olarak Uzman Doktor Mahmut Ortakaya, Docent Doktor Güngör Ateş, Siverek Verem savaş Dispanseri yetkilisi Dr. Vehbi Fidan ile vatandaşlar […]