Adnan Menderes Bulvarında Ağaçlandırma Çalışması

Siverek Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından bir yıl boyunca devam ettirilecek olan “Severek daha yeşil bir Siverek” ağaçlandırma kampanyası kapsamında ilçenin Adnan Menderes bulvarında beton refüjler kırılarak açılan ağaçlandırma bölgelerine ağaç dikimi yaptı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Vekili Hamdi Hatipoğlu ile Belediye Başkan yardımcısı Murat Eyliyen ağaçlandırma çalışmalarını yerinde inceleyip birlikte ağaç diktiler.

Belediye Başkan Vekili Hatipoğlu kampanyayla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Belediyemiz park ve bahçeler müdürlüğü ilçemizin genelinde başlattığı, yeşil ve çağdaş bir Siverek kentinin hedeflendiği ” Severek daha yeşil bir Siverek” kampanyası kapsamında Adnan menderes bulvarına 150 limoni selvi çam ağacı ile bordo alevi bitkisi diktiler çalışmalarımız kentin merkez ve kırsal alanında devam edecek”

adnan-menderes-bulvarinda-agaclandirma-calismasi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sivereklilerin Yeni Kütüphane Binası Talebi

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde 1965 yılından beridir farklı binalarda faaliyet gösteren İlçe halk kütüphanesinde bina yetersizliğinden dolayı yoğunluk yaşanıyor. Daha önceki dönemlerde tarihi Hükümet Konağında faaliyetlerini sürdüren ilçe halk kütüphanesi, Nedim Çobanoğlu Caddesi üzerinde bulunan Kızılay binasına taşındı. Ancak vatandaşların ve öğrencilerin kütüphaneye olan talepleri dolayısıyla kütüphanede yoğunluk yaşandığını belirten İlçe […]