Siverek’te ‘5. Karacadağ Masa Tenisi Turnuvası’

Siverek Gençlik Hizmetleri ve Spor Başkanlığının projeleri arasında yer alan Gençlik Hizmetler ve Spor Müdürlüğünce yürütülen Salon Sporlarını Geliştirme ve Hayat Boyu Spor Projesi kapsamında düzenlenen ‘5. Karacadağ Masa Tenisi Turnuvası’ kayıtlarının başladığı bildirildi.

İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mehmet Sergi yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Bu turnuva faaliyeti bireysel olduğundan isteyen herkes katılabilir. İlk üçe girenlere Kaymakamımız tarafından ödül verilecek. Etkinliğimiz mesai saatleri dışında olacağından katılım konusunda hiçbir sıkıntı bulunmuyor ve herkesin bu spor etkinliğine katılmalarını bekliyoruz. Ayrıca katılan sporcular kapalı spor Salonumuzu görmek ve gezmek içinde olsa yanlarında çocuklarını da getirmelerini istiyoruz. Katılmak isteyen herkesin şubat ayı sonuna kadar Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğüne başvuru yapmaları gerekmektedir” (Haber: Lütfü Yalgı)

siverekte-5-karacadag-masa-tenisi-turnuvasi

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek Cumhuriyet Başsavcısı Yeşil Göreve Başladı

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi yayımlanmasıyla birlikte Siverek ilçesine Muğla adliyesinde görevini sürdüren Başsavcı Mustafa Yeşil atandı. Daha önce Siverek Adliyesinde Cumhuriyet Başsavcılığı görevini sürdüren Âdem Ceyhun Nergiz Kararnamenin yayımlanmasıyla Zonguldak Ereğli ilçesine tayinin çıkması sonucu Muğla adliyesinde görev yapan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa […]