Siverek’te Otomobili Değil Plakasını Çaldılar!

-Otomobili Değil Plakasını Çaldılar

Siverek ilçesinde meydana gelen hırsızlık olayında, hırsızlar bu sefer otomobili değil otomobilin plakasını çaldı.

Olay, Haliliye mahallesinde meydana geldi. G.P. isimli vatandaş bir süredir kullanmadığı otomobilini evinin önünde park ettiğini, bu sabah evden çıkarken aracını kontrol ettiğinde plakalarının olmadığını iddia ederek polise başvurdu. Güvenlik güçleri plakayı çalan hırsızları bulmak için çalışma başlattı.

-İşyerinden hırsızlık

İlçenin Hasan Çelebi mahallesinde bulunan işyerine hırsız girdiğini iddia eden M.T.Ş. isimli vatandaş polise giderek şikayetçi oldu.

M.T.Ş. polise verdiği ifade de dün işyerini kapattıktan sonra evine gittiğini, ertesi gün işyerini açmak için geldiğinde kapısını açık görüp kontrol ettiğinde ise dizüstü bilgisayarı ile harici hardiskinin olmadığını görüp 155’i aradığını söyledi. M.T.Ş. zararının 3 Bin TL olduğunu iddia etti.

Öte yandan Kale mahallesinde A.T. isimli şahısta işyerinden dizüstü bilgisayarının çalındığını iddia ederek polise başvurduğu bildirildi.

Polis hırsız yâda hırsızlar yakalamak için çalışma başlattı.

-Kızı kayıp şahıs polisten yardım istedi

Siverek ilçesinde kızının iki gündür kayıp olduğunu iddia eden M.A. isimli vatandaş polisten yardım istedi.

İlçenin Şirinkuyu mahallesinde ikamet eden M.A. isimli vatandaş polis merkezine giderek kızı Z.A’dan iki gündür haber alamadığını ve hayatından endişe ettiğini söylediği öğrenildi. M.A. polis merkezinde alınan ifadesinde kızının evdekilerle sorunu olmadığını belirttiği ifade edildi.

Emniyet genç kızı bulmak için çalışma başlattı.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Beşir Derneğinden Kaymakam Erkal'a Ziyaret

Beşir Derneği Merkez Sorumlusu Recep Öz ile Siverek Beşir Derneği ilçe temsilcisi Ahmet Koçak ilçe Kaymakamı Hamza Erkal’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler. Siverek  ilkçe  Kaymakamını  makamında ziyaret edip faaliyetlerini aktardıklarını  belirten Beşir derneği Merkez  Sorumlusu Öz yaptığı açıklamada  şunları kaydetti: “Siverek önemli kentlerimizden bir  derneğimizin  ilçede  yaptığı faaliyetlerinin […]