Siverek Belediye Haftalık Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Siverek Belediyesince her hafta düzenlenen koordinasyon toplantısı Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz Başkanlığında belediyenin hizmetleri ve ilçe sorunları görüşüldüğü toplantıya daire müdürlerinin yanı sıra belediye Başkan yardımcıları katıldı.

Belediye Basın Bürosundan yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

“Belediye Başkanımız Sayın Resul Yılmaz Başkanlığında her hafta Cuma günleri yapılan toplantıların amacı kente daha iyi ve sağlıklı hizmetlerin yapılabilmesi birimler arasında koordine ve iş birliğinin geliştirilmesi amacıyla yapılan toplantılar olup bu haftaki toplantıda verimli bir şekilde sonuçlanmış Belediye Başkanımız hizmette koordinasyona önem verdiği için bu toplantıları da önemsemektedir” denildi.

siverek-belediye-haftalik-koordinasyon-toplantisi-yapildi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek Eğitim-Sen Şubesinden Basın Açıklaması

Eğitim ve Bilim Emekçileri sendikası(Eğitim Sen) Türkiye genelinde Anadilde eğitim talebi amacıyla 13 Şubat’ta bir günlük iş bırakma eylemi kapsamında Eğitim Sen Siverek şubesi üyeleri bir günlük iş bırakarak ilçenin Hürriyet caddesinde bulunan Lezgonun parkında basın açıklaması yaptılar. Basın açıklamasını okuyan Şube Başkanı Bülent Kayadağ okuduğu basın açıklamasında şu bilgilere […]