Siverek’te Kar Yağışı Etkili Olmaya Başladı

Sabah saatlerinde Şanlıurfa kent merkezini etkisi altına alan kar yağışı öğlen saatlerinde Siverek ilçesinde de yağmaya başladı Siverek ilçesinde öğlen saatlerinden sonra etkili olmaya başlayan kar yağışı yaşamı olumsuz etkiliyor.

Kar yağışının kırsal alanda daha etkili ve şiddetli olduğuna dikkat çeken Büyükşehir Belediyesi Siverek Koordinatörü Nuri Kapanoğlu yaptığı açıklamada; “Kırsal mahalle yollarımızın kapanmaması için iş makinelerimiz Çermik ve Karacadağ bölgesinde hazır bekletiliyor. Şu anda bazı bölgelerimiz de araçlarımız çalışıyor kar yağışı böyle devam ederse akşam saatlerine kadar tüm yollarımız kapanır, ekiplerimiz hazır halde bekletiliyor” (Haber: Şükrü Dolaş)

siverekte-kar-yagisi-etkili-olmaya-basladi (2)

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

“Severek Daha Yeşil Bir Siverek” Ağaç Kampanyası

Siverek Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünce ilçede başlatılan “Severek Daha Yeşil Bir Siverek” ağaç kampanyası devam ederken kampanya kapsamında ilçeye 60 kilometre uzakta bulunan Verimli Mahallesindeki ilk ve ortaokulun bahçesinde öğrenciler öğretmenler ağaç dikti. Okul öğretmenleri sınıflarda ağaçlandırmanın önemini anlatıp öğrencilerin nasıl ağaç dikeceklerini anlattı. Verimli İlk ve Orta Okulu Müdürü […]