Siverek Belediyesinin Yoğun Kar Mesaisi

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Siverek ilçesinde gece kar temizliği yapan belediye işçilerini ziyaret ederek baklava ikram etti.

Belediye Başkanı Celalettin Güvenç özveriyle çalışan tüm işçilere teşekkür etti. Güvenç, “Dün geceden itibaren Urfa’mızın her bölgesinde Siverek’te ve diğer ilçelerde ve merkezde çok ciddi beklenmeyen son yıllarda görülmeyen bir kar yağışı var. Bundan dolayı yağışın başladığı andan itibaren gerek ilçe belediyelerimiz gerek merkezde kriz masaları oluşturuldu, arkadaşlarımız harekete geçti. İş makinelerimiz işçi kardeşlerimiz sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar karla mücadeleye devam ettiler. Zamanında müdahale ve işçi kardeşlerimizin özverisi sayesinde büyük bir sıkıntı yaşanmadı, belediye başkanlarıma ve işçi kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanını Siverek’te görmekten memnun olduğunu belirten Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz işçilerin fedakârca çalışmalarına teşekkür ederek şunları kaydetti:

“Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı işçi kardeşlerimiz ile birlikteyiz. Kardeşlerimiz bugün saat altıdan beridir çalışmalara başladılar. Öğleden sonrada ilçemizde yoğun bir kar yağışı başladı. Karla mücadele kapsamında başta Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler olmak üzere diğer ekiplerimizle birlikte çok şükür bir sıkıntı yaşamaksızın bugünü tamamlamış bulunuyoruz. Halkımızın güven ve huzur içerisinde olması için ekiplerimiz gece boyunca mesai yapacak”  dedi.

Büyükşehir belediye Başkanı Güvenç İle Siverek belediye Başkanı Yılmaz daha sonra Şanlıurfa karayolunun 7 kilometresinde bulunan Büyükşehir Belediyesi şantiyesini ziyaret ederek çalışanlarla birlikte çay içip sohbet etti.

siverek-belediyesinin-yogun-kar-mesaisi (2) siverek-belediyesinin-yogun-kar-mesaisi (3)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek Belediye Başkanı Yılmaz’ın esnaf ziyaretleri

Siverek Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz ilçenin Ofis mahallesinde bulunan Cumartesi günleri kurulan semt pazarını ile çarşı esnafını gezerek vatandaşların sorunlarını dinledi. Sabahın erken saatlerinde Cumartesi Pazarına gelen Belediye Başkanı Yılmaz burada esnafla görüşüp sorunlarını dinledi, vatandaşlarla uzun süre sohbet etti. Belediye Başkanı Yılmaz esnafların kapalı semt pazarı soruları üzerine Pazar […]