Kırsal Hizmetler Müdürlüğünden Malzeme Ocağı Tespit Çalışmaları

Siverek Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü kırsal alanda bulunan mahallelerde çalışmalarını sürdürürken diğer yandan alanda ocak tespit çalışması yürütüyor.

Kırsal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı ekip ve iş makineleri Bucak bölgesinde bulunan kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdürürken birim müdürü Mehmet Kardeş ile Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karakaş sahada kaliteli stabilize yol malzemesi için ocak alanlarını tespit çalışmaları yapıyor.

Başkan Yardımcısı Karakaş, Bucak bölgesinde yeterli alanda malzeme ocağı tespit ettiklerini söyledi.

Karakaş, “Şuan Bucak bölgesindeki mahalle ve sokaklarda çalışmalarımız sürüyor. Bu çalışmaların yanı sıra bazı bölgelerde stabilize malzeme konusunda sıkıntılar yaşanıyor. Zaman ve mali tasarrufta bulunmak amacıyla çalışma yaptığımız alanlara yakın bölgelerde kaliteli stabilize malzeme ocağı tespit çalışması yapıyoruz. Yaptığımız ön inceleme ve tespit çalışmamızın amacı mahallelerimize daha hızlı hizmet götürmektir” dedi.

kirsal-hizmetler-mudurlugunden-malzeme-ocagi-tespit-calismalari (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

MHP İlçe Başkanından Esnaf Ziyaretleri

Siverek Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe Başkanı Mustafa Fettahlı, esnaf ziyaretleri kapsamında yaklaşık üç ay önce başlattığı ziyaretlere devam ediyor. İlçe başkanı ziyaretleri kapsamında önce ki gün hal pazarı ile canlı hayvan pazarı esnaflarını ziyaret ederek esnafların sorunlarını dinledi, ilçenin sorunları hakkında esnafla fikir alışverişinde bulundu. En büyük gücün halk […]