HDP Siverek Teşkilat Binası Törenle Açıldı

İlçenin Kanlıkuyu parkında yapılan açılış törenine Şanlıurfa HDP il yönetimi adına il eş Başkanı Sevda Özbingöl, Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) il eş başkanı İsmail Kaplan, Siverek İlçe Eş Başkanı Kamil Göktaş, HDP Milletvekilleri Aday Adayları, ilçe yönetimi ile vatandaşlar katıldı. Meydanda düzenlenen açılış programında katılımcılar müzik eşliğinde halay çekti.

Açılış konuşmasında Siverek Hakların Demokratik Partisi (HDP) Eş Başkanı Kamil Göktaş katılımcıları üç dilde selamlayarak şunları kaydetti:

”Gerçekten bugün Siverek devrimci mücadelenin başladığı yerdir, tarihimize sahip çıkın bu seçim tarihi bir özellik taşıyor, referandum niteliğindedir, Siverek’teki aşiretlere, kişilere ve sivil toplum kuruluşlarına partimizde yerleri vardır herkesi partimize davet ediyorum, bu açılışımıza geldiğiniz için teşekkür ediyorum”

Daha sonra il, ilçe yönetimi ve katılımcılar ilçe binası açılışını yaptı, misafirlere ikramda bulunuldu. (Haber: Lütfü Yalgı)

hdp-siverek-teskilat-binasi-torenle-acildi (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek Belediyesine Hibe Desteği

Siverek Belediyesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığı arasında yapılan protokolün ardından bakanlık tarafından belediyeye 25 Bin metrekarelik parke taşı hibesinde bulundu. İlçede muhtelif alanlarda çalışmalarını sürdüren Siverek Belediyesi gelen hibe desteğinin ardından Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Yenişehir mahallesinde parke taşı döşemelerine başladı. Mahallenin bir çok sokağında aynı anda çalışmalarını […]