Üniversite Sınavlarına Girecek Öğrencilere Moral Konseri

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bu Pazar günü üniversite sınavlarına girecek öğrenciler için moral konseri düzenlendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Gençlik Merkezi, Siverek Belediyesi kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce Yenişehir Mahallesinde bulunan Gençlik merkezi salonunda düzenlenen konserde daha önce O ses Türkiye yaraşmalarında ikinci olan öğretmen Kaya Aslantep ile Ercan Algı isimli öğretmenler ile Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü halk müziği korosu sanatçıları görev aldı.

Yaklaşık iki saat süren konser boyunca öğretmenler çalıp birbirinden güzel türküler eşliğinde öğrenciler gönüllerince eğlendiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferit Karaoğlu etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti” Amacımız sınav öncesi öğrencilerimize bir nebze olsun moral verip motivasyonlarını yükseltmek amacıyla böyle bir eğlence düzenledik sınava giren tüm çocuklarımıza başarılar dilerken etkinliği düzenlemesine katkı sunan Belediye Başkanlığımız ile  ilçe gençlik merkezimize  teşekkür ediyoruz”

öğrenciler istiklal marşı (5) öğrenciler istiklal marşı öğrenciler istiklal marşı (1) öğrenciler istiklal marşı (2) öğrenciler istiklal marşı (4)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Uyuşturucu Kullanan 2 Kişi Gözaltına Alındı - Kısa Kısa

-Motosiklet Hırsızlığı Siverek ilçesinde ikametinin önüne park ettiği motosikletin çalındığını iddia eden İ.H.K. polise başvurdu. Edinilen bilgilere göre Haliliye mahallesinde ikamet eden İ.H.K. evinin önüne park ettiği motosikletinin çalındığını iddia etti. İ.H.K. polise verdiği ifadesinde şunları kaydetti: “Akşam saatlerinde eve gelerek motosikletimi par ettim. Bir süre sonra geri döndüğümde motosikletimi […]