Siverek Gücü Destek Bekliyor!

Siverek ilçesinin köklü takımlarından ve Süper Amatör ligde Belediye Spor ile aynı grupta beraber mücadele eden Siverek Gücü Spor Kulübü zor günler yaşıyor.

İlçenin Belediyespor dışındaki tek spor kulubü olan Siverek Gücü Spor destek göremediği için zor günler yaşıyor. Mustafa Kemal Lisesi müdürü ve aynı zamanda Takım Başkanlığını yapan Abdülkadir Çelik, “3000 öğrencimizin olduğu okulumuzda 170 lisanslı futbolcumuz mevcut. Futbol takımının rağbet görmesi ile okulumuzda suç oranı, öğrencilerimizin kötü alışkanlıklardan arınma oranı ciddi bir şekilde düşüş gösterdi. Resmi ismi her ne kadar Mustafa Kemal Lisesi Spor olarak değişmiş olsa da, takımımızın ruhu hala da ‘Siverek Gücü Spor’dur.  Fakat Siverek Gücü takımı olarak zor günler geçiriyoruz. Futbolcularımız antrenman sahası sıkıntısı yaşıyor. Tabi en büyük sorunumuz maddi. Extra bir bütçemiz olmadığı için, masraflar konusunda oldukça sıkıntı çekiyoruz. Milletvekilimiz Sayın M. Kasım Gülpınar takımımızı destekleyeceğini ifade etti. Siverek Gücü geçmişi olan bir takımdır. Siverek halkından en büyük beklentimiz takımımızı yalnız bırakmamalarıdır. Maçlarımıza ilgi göstermeleridir. Şuan taraftarlarımızı deplasman maçlarına götürecek aracımız yok. Destek bulmamız halinde bunu da gerçekleştirmeyi düşünüyoruz” dedi.

Ligin 2. haftasında BAY geçecek olan Siverek Gücü, 4. haftada ise Siverek derbisine çıkacak. 

siverekgucu-fikstur

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hacı Adayları Gözyaşları ve Dualarla Uğurlandı

Şanlıurfa Siverek’ten kutsal topraklara gidecek hacı adayları kafilesi, ilçe otogarından dua ve gözyaşları arasında yola çıktı. Uğurlama esnasında duygusal anlar yaşandı. Bazı hacı adayları ve yakınlarının gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.