Siverek Emniyeti, Kahvaltıda Basınla Buluştu

Siverek İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Arpacı, emniyet amirleri ve diğer birim personeliyle düzenlenen sabah kahvaltısında bir araya geldi. Siverek ilçesinde görev yapan yerel ve ulusal medya mensupları ilçe emniyet müdürlüğü lokalinde kahvaltıda polislerle bir araya geldi.

Camikebir Mahallesinde bulunan polis lokalinde ilçe emniyet müdürü İbrahim Arpacı’nın daveti üzerine bira araya gelen gazetecilerle emniyet çalışanları kahvaltı yaptı, ilçenin sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Kahvaltıya katılan gazeteciler, emniyet müdürlüğünün nazik davetinden ötürü teşekkür etti. Kahvaltıya katıldıkları için gazetecilere teşekkür eden İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Arpacı, görevi süresi içinde gazetecilerle iyi bir diyalog kurduklarını,  ilçede görev yapan gazetecilerin göstermiş oldukları anlayıştan dolayı kendilerine teşekkür etti.

Bazı gazetecilerin asayiş olayları ve trafik kazalarında bilgiye ulaşamadıklarını belirtmesi üzerine emniyet müdürü Arpacı ilgili birim amirlerine talimat vererek yasal çerçevede gazetecilere yardımcı olunması talimatını verdi.

Kahvaltının ardından emniyet mensupları ve gazeteciler hatıra fotoğrafı çekti.

siverek-emniyeti-kahvaltida-basinla-bulustu (2) siverek-emniyeti-kahvaltida-basinla-bulustu (3) siverek-emniyeti-kahvaltida-basinla-bulustu (4)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kaymakam Erkal Genç sporcuları ödüllendirildi

Siverek’te çeşitli spor karşılaşmalarında başarılı olan okul takımlarına ve başarılı öğrenci sporculara yapılan bir törenle madalya ve kupaları İlçe Kaymakamı Hamza Erkal tarafından verildi. Erkal spor sporcuların başarılarının devamı diledi. Sentetik çim sahada yapılan kupa töreninde konuşan ilçe Kaymakam Erkal” ilçemizdeki il ve ilçe düzeyinde çeşitli branşlarda başarılı olan takımlara […]