Siverek Emniyetinden Huzur Toplantıları

Siverek İlçe emniyet müdürlüğü huzur ve güven toplantılarına başladı. İlçe merkezindeki 21 mahalle muhtarıyla polis lokalinde bir araya gelen emniyet yetkilileri, merkez mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledi. İlçede mevcut huzur ve güven ortamını daha üst seviyeye taşınması amacıyla emniyet yetkilileri, her hafta bir mahallede muhtar ve vatandaşlarla bir araya gelerek huzur toplantıları yapacak.

Polis lokalinde gerçekleştirilen toplantıya Emniyet Müdürü İbrahim Arpacı, emniyet daire amirleri ve 21 mahallenin muhtarı katıldı. İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Arpacı, toplantıda, Siverek’in Türkiye’de huzur ve güven içinde yaşanan ilçelerden biri olduğunu söyledi. İlçenin huzuru için tüm kurum ve STK’larla uyum içinde çalıştıklarını belirten Arpacı, şunları kaydetti:

“Bu huzur ve güven ortamını en üst noktalara taşımak, mevcut huzur ve güven ortamını korumak amacıyla vatandaşlarımız ve mahalle muhtarlarıyla haftalık toplantıları sürdüreceğiz. Siverek’i evimiz gibi düşünüyoruz, evimizde istediğimiz huzur ve güveni tüm ilçede sağlamak için gece gündüz denmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

siverek-emniyetinden-huzur-toplantilari (1)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek'te Bahar Günleri Yaşanıyor

Siverek ilçesinde yaklaşık bir haftadır güneş ilk kez bulutların arasından ilçeyi ısıtmaya başladı. Bir haftadan beridir aralıklarla yağan kar ve yağmur yağışlarının ardından bugün güneşi ilk kez gören insanlar ve çiçekler güneşin sıcaklığıyla adeta hayat buldu. Günlerden sonra ilk kez kemiklerinin ısındığını belirten Mustafa Kayış; “Atalarımız boşuna dememiş ‘Mart kapıdan baktırır, […]