Siverek Kaymakamından İl Birincilerine Ödül

Siverek Halit Gülpınar Ortaokulu masa tenisi oyuncuları ilçe kaymakamı Hamza Erkal’ı makamında ziyaret ederek başarılarının sevincini paylaştılar. Şanlıurfa’da yapılan ortaokullar masa tenisi turnuvasında, rakiplerini geride bırakarak il birincisi olan önümüzdeki günlerde Malatya’da yapılacak olan bölge turnuvasında Şanlıurfa’yı temsil edecek olan Halit Gülpınar Ortaokulu öğrencilerini makamında kabul etti.

Turnuvalar hakkında öğrencilerden bilgi alan ilçe Kaymakam Erkal tüm öğrencilerimizden başarılı sonuçlar beklediklerini belirterek; “Çocuklarımızın başarıları bizi mutlu ediyor. Başarı onlardan destek ve takdir bizden” dedi.

İlçe Kaymakamı Erkal öğrencilere birer tablet bilgisayar, eşofman takımı hediye ederek başarılarının devamını diledi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek'te 51. Kütüphane Haftası Etkinlikleri

Siverek Halk Kütüphanesi yetkilileri, “Kütüphaneler Haftası” etkinlikleri kapsamında, ağaçların dallarına kitaplar astı. El Cabir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda hafta dolaysıyla öğrencilere yönelik “Okuma ve Öğrenme Zekayı Geliştirir” konulu konferans düzenlendi. Yazar Ali Erkan Kavaklı, konferansta yaptığı konuşmada, okumanın önemli olduğunu fakat daha önemlisinin anlayarak okumak gerektiğini söyledi. İnsanın […]