Bayırözü (Areş) ve Çiftlik Mahallelerinde Yol Çalışması

Kentimiz Belediyesi fen işleri müdürlüğünce bir süre önce başlatılan Bayırözü(Areş) Mahallesinin mahalle için yol yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkan yardımcısı Hacı Ahmet Öncül ile Fen işleri müdürü Selahattin Özdoğan berkitme yol çalışmalarının devam ettiğini yağışların ardından kırsal kesim çalışmalarının hızlanarak devam ettiğini belirttiler.

 

Öte yandan Kısa sürede kırsal kesimde yoğun çalışmalar başlattı.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentimize bağlı 10 Km  uzakta bulunan Çiftlik Mahalle içi yol yapımı için  belediye ekipleri malzeme  çıkaracakları  ocağı  hazır hale   getirdi.

Ocak çalışmasının ardından mahalle içi yol çalışmalarına başladıklarını belirten Belediye Başkan yardımcısı Hacı Ahmet Öncül merkez ve kırsal ayrımı yapmadan tüm vatandaşlarımızın  iyi bir yaşam sürmesi için  hizmetlerimiz devam ediyor”

DSC_4082 DSC_4063

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek Müftülüğü Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri

Diyanet İşleri Başkanlığınca her yıl kutlanmakta olan Kutlu Doğum Haftası bu yıl da 14-20 Nisan 2015 tarihleri arasında kutlanacaktır. Bu yılki tema “Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı” olarak  belirlenmiştir. Peygamber efendimiz Medine’ye hicret ettiğinde ilk önce  Ensar ve Muhacir arasında benzeri görülmemiş bir kardeşlik bağı tesis etmiş, ardından yeryüzünün […]