Dişkaya Cinayeti – Arama Çalışmalarına Ara Verildi

1

Siverek ilçesinde inşaat işçisi Bayram Dişkaya, esrarengiz bir şekilde kaybolduktan sonra Siverek Emniyet müdürlüğü tarafından yapılan teknik takip sonucu Atatürk barajına atıldığı tespit edilmişti.

Adıyaman, Elazığ ve Şanlıurfa emniyet müdürlüklerinden gelen ve Atatürk Barajında yaklaşık 6 gün boyunca Dişkaya’nın cesedini arayan sualtı grup amirliklerine bağlı dalgıç polisler arama çalışmalarına ara verdi.

Emniyet yetkilileri aramalarda bulunan bazı elbiselerin Bayram Dişkaya’ya ait olabileceğini düşündüklerini, nihai kararın ise adli tıptan gelecek raporda ortaya çıkacağını ifade etti.

Emniyetin çalışmalara ara vermesinin ardından, Dişkaya’yı arama çalışmalarının asker tarafından yapılacağı iddia edildi.

Yetkililer, çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Mustafa Ç’nin itirafı ve teknik takip sonucu elde edilen bilgilere göre cinayet sonucu hayatını kaybettiği iddia edilen Bayram Dişkaya’nın cesedinin Atatürk Barajında olduğuna kesin gözüyle bakıyor.

Bayram Dişkaya’nın kayıp olduğu dönemde neler yaşanmıştı?

Kayıp Bayram Dişkaya Cinayetinde Flaş Gelişme

Bayram Dişkaya’yı Arama Çalışmaları Sürüyor

Cinayet Zanlıları Sağlık Kontrolünden Geçirildi

Cinayet Zanlıları Adliyeye Sevk Edildi

Bayram Dişkaya Cinayetinde 2 Kişi Tutuklandı

Dişkaya Cinayeti – Zanlıya Tatbikat Yaptırıldı

Dişkaya Cinayeti – Aramalarda Pantolon Bulundu

diskaya-cinayeti-aramalarda-pantolon-bulundu (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayhan Siverek'te

HDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan ve yeni dönemde HDP Şanlıurfa Milletvekili adayları Siverek ilçesine gelerek seçmenle bir araya geldiler. HDP Siverek Teşkilatı ve çok sayıda partilinin Şanlıurfa yolunda karşıladığı Milletvekili Ayhan ve adaylar kalabalık konvoy eşliğinde Adnan Menderes Bulvarı ve Esmerçayı Caddesi turu ardından HDP İlçe binasına geçerek toplanan seçmenlerine […]