Siverek’te Girişimcilik Kursu

Siverek Gıda Maddeleri Odası Başkanlığı KOSGEB işbirliğiyle Siverek’te girişimcilik kursları başlattı.  Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı salonunda girişimcilere verilecek kursların 5 Mayıs Pazartesi günü başlayacağı belirtildi.

Gıda Maddeleri Odası Başkanı Abdulvahit Sevdalı yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Siverek’te iş gücünün artırılması istihdama yönelik çalışmalar kapsamında başlattığımız girişimcilik kursunun Siverek’imize faydalı olmasını diliyorum, girişimcilik kursunun açılmasında odamıza destek veren ilçe Kaymakamımız Hamza Erkal ile Belediye Başkanımız Resul Yılmaz’ teşekkür ediyoruz.”

Sevdalı, kursların başlama tarihinde Belediye Başkanı Yılmaz ve oda başkanlarının kendilerine güç vereceğini ifade etti. (Haber: Şükrü Dolaş)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek Kaymakamı Hamza Erkal’dan Sporculara Malzeme Desteği

Şanlıurfa Siverek’te basketbol ve futbol oynayan gençlere malzeme desteği veren Kaymakam Hamza Erkal, Karacadağ Ortaokulu öğretmenleriyle görüştü. Okul idarecileri Kaymakam Hamza Erkal’ı ziyaret ederek okullarının boyanması sırasında verdiği malzeme desteği ve okula yapılacak olan spor sahası için teşekkür ederek çiçek sundular. Kaymakamlık makamına gelen gençlerden Yusuf Eyyüp Sarı, kaymakam Hamza […]