Öğrencilerden Şiir Dinletisi

Siverek Anadolu lisesi Edebiyat bölümü öğrencileri ve öğretmenleri tarafından öğrenci velilerine yönelik düzenlenen “ Gönülde Saklı Nağmeler” isimli şiir dinletisi düzenlendi.

El Cabir Teknik Mesleki Anadolu Lisesi salonunda düzenlenen şiir dinletisine çok sayıda öğrenci velisi ve öğretmen katıldı.

Okul Müdürü Ali İnan şiir dinletisi etkinliğinde öğrencileri yalnız bırakmayan öğrenci velilerine ve öğretmenlere teşekkür etti. Edebiyat bölümü öğrencileri bir birinden ilginç kıyafetler eşliğinde usta şairlerin eserlerini okuyarak velilerinden ve öğretmenlerinden tam not aldılar. (Haber: Lütfü Yalgı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Fotoğrafçılık Meraklılarından Kaymakama Ziyaret

Siverek Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan Fotoğrafçılık kursu kursiyerleri İlçe Kaymakamı Hamza Erkal’ı ziyaret etti. Kurs ve kursiyerler ile ilgili bilgi veren fotoğraf severler, yapılan çalışmalar ile ilgili açacakları sergiye ilçe kaymakamıErkal’ı davet ederek, çalışmalarından birini hediye ettiler. Kaymakamı Hamza Erkal, bu tip faaliyetlerin çok sevindirici olduğunu belirterek, “Özellikle fotoğrafçılık […]