Halkın Belediyesi Hizmete Devam Ediyor

Siverek Belediyesi merkez mahallerde olduğu gibi kırsal alanda bulunan Mahallerimizde de hizmetlerini aksatmadan sürdürüyor. İlçeye bağlı Uzunziyaret Mahallesinde Belediyemizin yaptığı taziye ve çok amaçlı köy evi bitme aşamasına geldi.

Belediye Başkanımız Resul Yılmaz Uzunziyaret Mahallesine gelerek taziye ve çok amaçlı mahalle evinde ki çalışmaları yerinde inceleyip çalışmaların bir an önce bitirilip binanın mahalle halkının hizmetine açılma talimatı verdi.

Mahalle sakinleri Belediye Başkanı Yılmaz’a teşekkür ederek bu güne kadar böylesine kalıcı bir hizmetle ilk kez karşılaştıklarını belirttiler.

WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Miniklerden, Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliğine Ziyaret

Şanlıurfa Siverek’te, trafik haftası etkinlikleri kapsamında anaokulu öğrencileri Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliğini ziyaret etti. İlçenin Yenişehir bulunan Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği binasında trafik denetleme ekipleriyle bir araya gelen Şehit Öğretmen Cuma İbiş ve Kırkbir evler anaokulu öğrencilerine trafik haftasıyla ilgili bilgiler verildi. Amirlik bünyesinde kullanılan trafik denetleme araçlarına […]