Yıldız Konal Süslü Ev Ziyaretlerinde

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yıldız Konal Süslü, seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Seçim çevresi Siverek ilçesinde ev ziyaretlerini sürdüren Milletvekili adayı Konal Süslü, AK Parti olarak her zaman aileyi önemsediklerini söyledi.

AK Parti olarak her zaman kadınlara, çocuklara, yaşlılara önem verdiğini ve destek olduklarını belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yıldız Konal Süslü, “Öncelikli olarak seçim bölgesi Siverek ilçesinde ev ziyaretleri yaparak ailelerle tek tek görüşüp AK Parti icraatlarını anlatarak 7 Haziran seçimlerinde destek olmalarını istiyoruz. Şükürler olsun gittiğimiz hemen evde AK Partiye ilgi ve sevgi bizleri sevindirdi. Recep Tayyip Erdoğan ile hizmet gördüklerini, sağlık hizmetlerinden ve birçok yardımdan faydalanmaya başladıklarını söylüyorlar. Bazı aileler ise çocuklarının İŞ-KUR aracılığıyla geçici değil de daimi bir iş sahibi olmalarını arzuladıklarını belirtiyorlar. Onlarda doğaldır. Bizler elimizden geldiğince sorunları ve talepleri Ankara’ya ileteceğiz. İnşallah il ve ilçelerimize çeşitli yatırımlar ve hizmetler sayesinde işsiz gençlerimize de iş istihdamı sağlanmış olur” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Milletvekili Gülpınar Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, 7 Haziran genel seçimleri çalışmaları kapsamında gezi ve ziyaretlerini sürdürüyor. Gülpınar, taziye ziyaretlerinin yanı sıra partisinin seçim bürolarını ziyaret edip partililerle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyor. 7 Haziran seçimlerinin ‘Yeni Türkiye’ açısından çok önemli olduğunu belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım […]