Yücelen Köyündeki Kavga Hastane’ye Sıçradı: 1’i Ağır 3 Yaralı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde sabah saatlerinde oy verme işlemlerinin başlamasından kısa süre sonra ilçeye bağlı 10 kilometre mesafede bulunan Yücelen mahallesinde çıkan kavgada 3 kişi yaralanmıştı.

Kavga haberini alan tarafların yakınlarının hastane bahçesinde karşılaşmaları üzerine yeniden tartışmaya başlayan aile bireyleri arasında başlayan kavgada Ali, Yavuz ve Fuat Ö. yaralandı. Polis ekiplerinin müdahale ettiği kavgada Ali Ö’nün ağır yaralı olduğu, Siverek Devlet Hastanesindeki ilk müdahalesinin ardından Şanlıurfa’ya sevk edildiği belirtildi. Kavga sonrası yaralı sayısı 6’ya ulaştı.

HDP Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Ayhan kavga sonrası yaralıları Siverek Devlet Hastanesinde ziyaret etti. Güvenlik güçlerinin yeni bir kavga yaşanmaması için Yücelen Mahallesi ve hastanede yoğun güvenlik önlemi aldığı bildirildi.

yucelen-koyundeki-kavga-hastaneye-sicradi-1i-agir-3-yarali (2) yucelen-koyundeki-kavga-hastaneye-sicradi-1i-agir-3-yarali (3)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Oy verme işlemi sona erdi

Sabah saat 08.00’de başlayan oy verme işlemi saat 17.00 itibariyle sona erdi. Sandıkların kapanması ile sandık başkanları ve sandık kurulu üyeleri oy sayımının ardından oy torbaları ile ilçe seçim kuruluna gelmeye başladı. Anlık Seçim Sonuçları İçin Tıklayın