Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar’dan Esnaf Ziyareti

1

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Siverek esnaflarını ziyaret ederek kendilerine oy veren vermeyen tüm vatandaşlara teşekkür etti. Gülpınar, beraberinde ilçe başkanı İlhan Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karakaş ile bazı meclis üyeleriyle sabah saatlerinde başladıkları esnaf ziyaretini akşam saatlerine kadar sürdürdü.

Milletvekili Gülpınar, ilçenin birçok yerinde yaptığı esnaf ziyaretlerinde seçmenin tercihine saygılı duyduklarını, seçimlerin memlekete hayırlara vesile olmasını diledi.

Gülpınar: “Ben her zaman Siverekli vatandaşlarımla birlikte oldum. Siverek benim memleketim, tek düşüncemiz memleketimize yararlı olmaktır. Bize oy veren vermeyen tüm kardeşlerime sevgi ve selamlarımı sunuyor, kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

milletvekili-mehmet-kasim-gulpinardan-esnaf-ziyareti (2)

One thought on “Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar’dan Esnaf Ziyareti

  1. Sayin Kasım bey ilk başta yapmanız gereken parti teşkilatınizi degistirmek olsun ve sizi uyaranlari dinlemediniz ayakkabının kokuyorsa o ayakabiyi değiştirecek siniz yoksa kayb eden siz olacaksınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bodrum Katındaki Yangın Korkuttu

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir apartmanda çıkan yangın bina ve mahalle sakinlerine korkulu dakikalar yaşattı. Alınan bilgiye göre, Hasan Çelebi Mahallesi’nde bulunan bir apartmanının bodrum katında elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangının dumanı kısa sürede binayı sardı. Yangını fark eden bina sakinleri ile komşular, polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Apartman […]