İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Giysi Yardımı

Merkezi Ankara’da bulunan Kandil Eğitim ve Yardım derneğinden Siverekli ihtiyaç sahibi öğrencilere giysi yardımı yapıldı. Siverek Halk Eğitimi Merkezi Müdür vekili Ferit Akçalı’nın girişimleri sonucunda dernek il yapılan görüşmenin ardından Siverek’te bulunan ihtiyaç sahibi 100 öğrencinin yardımları ilçe halk eğitim merkezine geldi.

Milli Eğitim Müdürü Ferit Karaoğlu ve Halk Eğitimi Müdür vekili Ferit Akçalı tarafından Yunus Emre İlkokulu, Vakıf İlkokulu ve İmar Sinan Ortaokulunda eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı.

Konuyla ilgili Milli Eğitim Müdürü Ferit Karaoğlu yaptığı açıklamada şunları kaydetti.’’ Müdür vekilimizin girişimleri sonucunda 3 okulumuzda ihtiyaç sahibi 100 öğrenciye Kandil Eğitim ve Yardım derneğinden giysi gönderildi, bizde bu giysi yardımını öğrencilere dağıtımını yaptık, Dernek Başkanı Yüksel Şimay başta olmak üzere bu yardımlarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’ (Haber: Şükrü Dolaş)

 


One thought on “İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Giysi Yardımı

  1. Yüksel Şimay tam bir güneydoğu hastası sürekli yardım yaptığını sosyal medyadan takip ediyorum ne acıdırki büyük gazeteler ve televziyonlar yer vermiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sosyolojik Açıdan İletişim-Empati ve Hoşgörü

Farklı görünen bu üç kavram yani iletişim-empati ve hoşgörü,  özünde birbirleriyle ilişkili-bağlantılı olmakla birlikte,  toplumsal yaşamda işlevsel nitelikleri olan kavramlar ya da süreçlerdir,  denilebilir.   Yalnız iletişim-hoşgörü ve empati ilişkisini doğru ve sağlıklı bir analizinin yapılabilmesi için,  bu kavramların ne olduğunu ve işlevlerinin neler olabileceğini açıklanması önemli ve önemli olduğu kadar […]