Siverek Belediyesinden Kaymakam Erkal’a veda yemeği

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, geçtiğimiz günlerde yayımlanan son Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar kararnamesiyle ataması Kadrolu İller İdaresi Genel Müdür Yardımcılığına yapılan Siverek Kaymakamı Hamza Erkal onuruna veda yemeği verdi.

Belediye Sosyal Tesisleri Paşa Konağında düzenlenen veda yemeğine Siverek Kaymakamı Hamza Erkal ve ilçede daire amirlerinin tamamı katıldı. Ezanın okunmasının ardından iftara katılanlar oruçlarını açtı.

Yemeğin ardından kısa bir konuşma yapan Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, “Görev süresi boyunca kendisi ile uyumlu bir şekilde çalışma fırsatı elde ettik. Kendisi çok değerli bir devlet adamıdır. İlçemizdeki değerli hizmetlerden ötürü kendisine teşekkür ederken, yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.

3 yıllık görev süresinde önemli hizmetlere imza attıklarını belirten Siverek Kaymakamı Hamza Erkal, “İlçeye ilk atandığım zamandan bu yana bütün kurumlarımız ile uyum içerisinde çalıştık. Çalışma süresince desteklerini bizden esirgemeyen başta Siverek Belediye Başkanımız Sayın Resul Yılmaz’a ve diğer tüm daire müdürlerimize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Belediye Başkan Yılmaz ile bazı daire müdürleri Kaymakam Erkal’a hediye verdi. Katılımcılarla tek tek tokalaşan Erkal, helallik istedi.

siverek-belediyesinden-kaymakam-erkala-veda-yemegi (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Eğitim Bir-Sen Temsilciliğinden iftar yemeği

Siverek Eğitim Bir-Sen Temsilciliği tarafından verilen iftar yemeğine sendika üyeleri, STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Çermik karayolu üzerinde bulunan özel bir düğün salonunda düzenlenen iftar düzenlenen iftar yemeğine sendika üyeleri katıldı. İftar yemeğinde konuşma yapan Siverek Temsilcisi Fikret Aslanparçası yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Eğitim Bir-Sen Siverek Temsilciliği olarak Ramazanın […]