Siverek’te Konferans

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Sosyolog Yücel Aydemir tarafından kanserle ilgili konferans düzenlendi. Konferansa konuşmacı olarak katılan Aydemir, tıp biliminin ürettiği ilaçlarla kanseri tedavi etmeyi değil, sömürü yaptığını iddia etti.

Bir Damla Kan Talasemi Derneği Şanlıurfa Şubesi tarafından Hasan Çelebi mahallesindeki El-Cabir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen konferansa konuşmacı olarak katılan Sosyolog Yücel Aydemir kanser tedavisinde kullanılan ilaçların hastalığı iyileştirmediğini söyledi.

Aydemir, “Bugün özellikle endüstri ülkelerinde ve ne yazık ki bizim ülkemizde de bu hastalıklar, ürkütücü bir hızla artmaktadır. Bu hastalıklara yakalananların yaş ortalamaları gittikçe küçülmekte, gencecik bedenleri ve çocukları sarmaktadır. Örneğin; Almanya’da, çocuklarda görülen kan ve beyin kanserinin üç yüz katına çıktığı söylenmektedir. Alternatif TIP bilimi, geç de olsa bunların sebebini ortaya çıkarmıştır. Sebep; günde en az 2 litre kaynak suyu alması gereken vücudun, sürekli ama amaçlanmadan su kıtlığı altında bırakılmasındadır. Kimilerine belki bu açıklama garip ya da çok basit gelebilir. Ama şunu anlamak gerekir ki, doğa canlıda oldukça basit mekanizmalar yaratmıştır. Geleneksel TIP bilimi bu basit mekanizmaları anlamaya çalışmak yerine, insan sağlığını bilimsel karmaşıklıkla tehlikeye sokmaktadır” ifadelerini kullandı.

Yaklaşık 2 saat süren konferansa Siverek Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, STK temsilcileri, ilçede görev yapan doktorlar ve vatandaşlar katıldı.

Aydemir konferansının ardından katılımcılara kitabını imzaladı.

siverekte-konferans-4 (2)

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverekli Çaycı Ressam

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde çay ocağı işleten, aynı zamanda 15 yıldır amatör kara kalem resim çizen Remzi Çınar yetimler yararına sergi açacak. İlçede yaşayan tanınmış birçok kişinin resimlerinin yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan başta olmak üzere birçok kişinin kara kalem resmini çizmiş. Bu güne kadar yüzlerce farklı resim çizdiğini belirten […]