Mirası paylaşamayınca karakolluk oldular!

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde meydana gelen olayda babalarından kalan miras üzerinde anlaşma sağlayamayan aile fertleri karakolluk oldu. Camikebir mahallesinde ikamet ettiğini belirten E.T. isimli şahıs polis merkezine giderek, kardeşi A.T. ile yeğenleri K.T. ve E.T’nin kendisini tehdit ederek hakkından vazgeçmesini söylediklerini iddia etti.

E.T. polis merkezinde verdiği ifade de, “Babamdan kalan bazı taşınmazların paylaşılması sırasında kardeşlerimle anlaşmazlık yaşadım. Bana pay verilmeyeceğini söylediklerinde, kendi payımı alabilmek için mahkemeye başvurdum. Avukatımla eksik evrakların tamamlanması için gezerken, kardeşim ve yeğenlerim yolumu keserek, davayı geri çekmem konusunda beni tehdit ettiler. Can güvenliğimden endişe ediyorum” dediği öğrenildi.

A.T, K.T, ve E.T’nin savcılık tarafından ifadelerinin alındığı, şikayetçi olan E.T’ye ise koruma tedbiri uygulandığı, olayla ilgili tahkikatın sürdüğü bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek'te çöl sıcakları etkili oluyor!

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde gündüz saatlerinde termometreler 56 dereceyi gösterdi. Çöl sıcaklarının yaşandığı ilçede, vatandaşlar klimalı alanlara akın etti. Gün ortasında cadde ve sokaklar boşaldı, sokak hayvanları ağaç gölgelerine sığındı. Öğle saatlerinde his edilen sıcaklığın 60 dereceye ulaşmasıyla birlikte Şanlıurfa valiliğinden açıklama geldi. -KAMUDA ÇALIŞAN ENGELLİ VE HAMİLE PERSONELE İZİN VERİLDİ […]

Benzer Haberler