Siverek’te böylesi ilk defa yaşanıyor!

Siverek ilçesinde yaşanan ilginç olayda bir vatandaş emniyet müdürlüğüne giderek, bir süredir tanımadığı kişilerin kendisini arayarak tanışmak istediklerini söyleyerek rahatsız edildiğini iddia etti.

Edinilen bilgilere göre, S.T.P. isimli vatandaş polis merkezinde verdiği ifade de, “Son günlerde adıma kayıtlı cep telefonumdan tanımadığım erkekler beni arayarak tanışmak istediklerini, adımın Gizem olduğunu söylediler. Ben ilk başta yanlışlık olduğunu düşündüm ancak aramalar kesilmedi artarak devam etmesi üzerine, arayan şahıslardan birine telefon numaramı nereden bulduğunu sordum. Telefondaki şahıs bana ‘Facebook sitesinde Bay-Bayan arkadaş tanışma grubunda Gizem G. isimli bir profilde bu numara vardı’ diyerek profil resmini gösterdi” dedi.

Böyle bir siteye numarasını vermediğini belirten S.T.P, hesabın kendisiyle ilgisi olmadığını ve numaranın da işyerinde kullanıldığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Telefon dolandırıcılarına 10 bin Euro kaptırdı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir vatandaş telefonla kendisini arayan sahte polis rolündeki dolandırıcılara kanıp bankadan çektiği 10 bin Euro parasını şebekeye kaptırdı. Hayriye mahallesindeki Yeni Camii müezzin kıyamı Şeyhmus Yumak, oğlunu evlendirmek için 15 yıldır biriktirdiği 10 bin Euro’yu kendisini telefonla arayarak suç örgütünün hesaplarını kullandığını söylemesi üzerine dolandırıcıların istediği yere […]