Şarjdaki cep telefonunu çaldılar!

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi Dicle mahallesinde market işleten bir esnaf şarja taktığı telefonunun iş yerinden çalındığını iddia etti. Edinilen bilgiye göre, Dicle mahallesinde M.A. isimli esnaf, cep telefonunu şarja takarak bitişiğindeki iş yerine gitti. Kısa süre sonra dönen M.A. cep telefonunu yerinde bulamayınca polisi aradı.

M.A. polis ekipleriyle yaptığı görüşmede, “Saat 15.00 sıralarında telefonumu iş yerinde bırakarak komşumun iş yerine gittim. Aradan beş dakika geçmeden geri geldiğimde cep telefonum yoktu. Bu kadar kısa sürede kim nasıl gelip çaldı anlayamadım. Çevreyi kontrol ettim fakat şüpheli kimseyi göremedim. Bir ay önce almıştım telefonumu, iş yerinde güvenlik kamerası olmadığı için kimin çaldığını bilmiyorum” dedi.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek şehir çöplüğü çözüme kavuşuyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Siverek ilçesine gelerek Belediye Başkanı Başkanı Resul Yılmaz ile yapılacak projeleri görüştü. Başkan Güvenç beraberinde daire başkanlarıyla Başkan Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek Atık Su Arıtma Tesisi dere ıslahı çalışmaları kapsamında devam eden projeyi inceledi. Yetkililerden bilgi alan Güvenç daha sonra Belediye Başkanı Resul Yılmaz ve […]