Hırsız! Parayı orada nasıl bulur?

Siverek ilçesi Gülabibey mahallesinde sattığı tarlanın parasının çalındığını iddia eden A.G. polisi aradı.

Alınan bilgiye göre, Gülabibey mahallesindeki evin avlusunda uyurken gece saatlerinde sesler üzerine uyandığını söyleyen A.G, “Sesler üzerine uyandığımda eve girip kontrol ettim. Daha önce kullanmadığımız kilitli olan odanın kapısının açık olduğunu fark ettim.  Kısa süre önce sattığım tarlamın 20 bin TL’yi bu odada bulunan naylon sepet içerisindeki hasır sepetin içinde bulunan pamukların arasına saklıyordum. Sepetin içini kontrol ettiğimde paranın yerinde olmadığını fark edince polisi aradım” diye konuştu.

Parayı çalan kimliği belirsiz kişi yada kişilerin ev sahibi tanıyan biri olduğu düşünülürken, polis hırsızları bulmak için soruşturma başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kendisini şehir merkezine getiren aracı çaldı!

Siverek Ayvanat mahallesinde çalışır vaziyette bıraktığı aracının çalındığını iddia eden bir kişi polisten yardım istedi. Alınan bilgiye göre, Ayvanat mahallesinde S.S. isimli vatandaş polis merkezindeki ifadesinde, “Ayvanat mahallesinde bulunan işyerimin önündeyken daha önce tanımadığım bir şahıs yanıma gelerek, “Harçlığım yok, bana para ver” deyince paramın olmadığını söyledim. Aracıma binip anlaşmalı […]