Eyyübiye Gençlik Kolları Başkanı Dörtkardeş Göreve Başladı

Dörtkardeş’in mazbatasını, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün ve AK Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ verdi.

 Mazbata töreninde konuşan AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün ”AK Parti Eyyübiye İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Fatih Dörtkardeş’e öncelikle hayırlı olsun temennisinde bulunmak isterim. Genel merkezimiz İl Gençlik Kolları Başkanımızın tavsiyeleri ile Genel Merkezimizde yetki verdi. Eyyübiye ilçemize hayırlı olsun. Başkanımızdan güzel hizmetler bekliyoruz. Şahsım olarak gençliği çok önemsiyorum. Bu konuda Eyyübiye’deki gençlik ile ilgili problemlerin çok olduğunu biliyoruz. Gençlik Kolları Başkanımızın daima yanında olacağız. Gençlikle ilgili yapılması gereken ne varsa bütün kurum ve kuruluşlarla birlikte yapacağız. Özellikle bugünlerde, Eyyübiyeli dostlarımızın ifade ettiği bağımlı gençlerimiz ile ilgili problemlerinin çözümü için çok güzel projeyi açıklayacağız. Bu projemize bakanımızdan, başbakanımızdan ve bütün kuruluşlarımızdan destek isteyeceğiz. Bunu gerçekleştirirsek çok büyük bir projeye imza atacağız. Tekrardan Eyyübiye ilçe gençlik kollarına atanan başkanımıza görevinde başarılar diliyorum” dedi.

 AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ’da, teşkilatlanmanın önemine ve nasıl örgütlenmesi gerektiği konusunda açıklamalarda bulundu. Teşkilat içerisinde iletişimin önemine de vurgu yapan Uludağ, “Parti içerisinde üyeler ile vatandaşlarımız arasında iletişim çok büyük önem arz etmektedir. Partili ve vatandaşlarla yeterli iletişim sağlayamayan teşkilatlar başarı sağlayamaz. Bu nedenle yeni atanan arkadaşlarımıza çok büyük görevler düşmektedir. Eyyübiye İlçemizin Gençlik Kolları başkanımızı atadık. Karaköprü İlçe Gençlik Kolları ve Haliliye ilçe Gençlik Kolları Başkanını da atayacağız. Biliyoruz ki Eyyübiye ilçemiz gerçekten gençler açısından çok önemli bir ilçe, genç nüfusu olan bir ilçede gençlik kollarının faaliyetleri, yaptığı çalışmaları çok önem arz ediyor. AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanımız Süleyman Elgün’ünde desteğiyle gençlik kolları başkanımızın iyi işler yapacağına inanıyor, görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

 Göreve başlayan AK Parti Eyyübiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Dörtkardeş ise, ”Teşkilat olarak birlik ve beraberlik örneğini, Şanlıurfa’mıza, ülkemize yansıttığımız için ve bu teşkilatta görev aldığımız için, gençlik kolları teşkilatı olarak gurur duyduğumuzu ifade etmek istiyorum.  Bizim hayata dair, geleceğe dair, projelerimiz var. Şanlıurfalı hemşerilerimizin gençlik teşkilatının yeni fikirlerine, tavsiyelerine ihtiyacı var. Büyüklerimizle yapacağımız istişarelerle her türlü meselelerde çözüm noktasında varlığımızı hissettireceğiz. Şahsım ve arkadaşlarımla birlikte buna söz veriyoruz. Bu görevi bana addeden teşkilatımızın başkan ve üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek Gücü deplasmanda 1-0 kaybetti

Süper amatör ligde mücadele eden Siverek Gücü, Şanlıurfa Tarım Spor ile karşı karşıya geldiği maçta 1-0 yenildi. Saat 13:00’de Yenice standında başlayan maça Siverek Gücü kalede Sedat Gökhan, Serdar, Şeyhmus, Ali, Hakan, Mustafa, Mehmet, Şeyhmus Yılmaz (Kaptan), Nusret, Şiyar, Veysel kadrosu ile maça başladı. Maça hızlı başlayan Şanlıurfa Tarım Spor karşılaşmanın […]