Belediye Fırat mahallesine park taşı döşüyor

Siverek Belediyesi Fen İşleri müdürlüğü tarafından Fırat mahallesinde parke döşeme çalışmalarına devam ediyor

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçenin muhtelif mahallelerinde kilitli parke taşı döşeme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Fen işleri müdürlüğü tarafından Fırat mahallesinde başlatılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye başkan yardımcısı Hacı Ahmet Öncül, “İlçemizin en geri kalmış mahallelerinden biri olan Fırat mahallesinde çalışmalarımız yeni başladı. Bu mahallemize şuana kadar doğru dürüst hiçbir hizmet gitmemişti. Kışın çamurda, yazın toz dumandan geçilmiyordu. Biz Siverek Belediyesi olarak büyük bir çaba içerisindeyiz, inşallah kış gelmeden bu hizmeti tamamlayacağız. Parke döşeme çalışmalarımız Fırat mahallesiyle kalmayacak, diğer mahallelerimizde de bu çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yol ortasındaki elektrik direği kazaya davetiye çıkartıyor

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi Yenişehir mahallesinde yol ortasında kalan elektrik direği görenleri hayrete düşürürken, kazalara davetiye çıkarıyor.  Siverek merkez Yenişehir mahallesi sakinleri, direğin bir an önce kaldırılması gerektiğini belirtiyor. Yol ortasında bulunan elektrik direği sürücüler için büyük tehlike oluştururken, direk özellikle gece saatlerinde kazaya davetiye çıkartıyor. Sürücünün bir anlık dalgınlığında aracın direğe […]