Yol ortasındaki elektrik direği kazaya davetiye çıkartıyor

1

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi Yenişehir mahallesinde yol ortasında kalan elektrik direği görenleri hayrete düşürürken, kazalara davetiye çıkarıyor.  Siverek merkez Yenişehir mahallesi sakinleri, direğin bir an önce kaldırılması gerektiğini belirtiyor.

Yol ortasında bulunan elektrik direği sürücüler için büyük tehlike oluştururken, direk özellikle gece saatlerinde kazaya davetiye çıkartıyor. Sürücünün bir anlık dalgınlığında aracın direğe çarpabileceğini dile getiren vatandaşlar, yetkililerin bu direğin biran önce kaldırılması için gerekeni yapması gerektiğini ifade ettiler.

Mahalle muhtarı Ramazan Aytekin, ” Yol ortasındaki direk ciddi ve ölümlü kazalara sebep olmadan yolun ortasından kaldırılmasını talep ediyoruz. DEDAŞ ekiplerini göreve davet ediyorum” dedi.

yol-ortasindaki-elektrik-diregi-kazaya-davetiye-cikartiyor (2)

One thought on “Yol ortasındaki elektrik direği kazaya davetiye çıkartıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yenişehir mahallesinde çalışmalar sürüyor

Siverek Belediyesi ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Yenişehir mahallesinde başlatılan çalışmalar sürüyor. Yenişehir mahallesi Eyüp Cenap Gülpınar caddesinde çeşitli nedenlerle bozulan ve vatandaşın şikayetine sebep olan kilit taşlarının sökümüne başladı. Kilit taşlarının kaldırılmasının ardından yapılacak düzenleme ile caddede sıcak asfalt çalışmasının yapılacağı belirtildi. Daha önce döşenen parke taşların zamanla yapılan […]