Siverek Kaymakamı Karagül gazetecilerle bir araya geldi

Siverek Kaymakamı Dr. Vural Karagül ilçede görev yapan ulusal ve yerel basın kuruluşlarının temsilcileriyle yemekte bir araya geldi.

İlçede görev yapan gazeteciler onuruna Tarihi Paşa Konağında öğle yemeği veren Kaymakam Karagül, ilçede yeni göreve başladığını yoğunluktan dolayı gazeteci arkadaşlarla tanışma fırsatını bu gün elde ettiğini belirterek yemeğe katılan tüm gazetecilere teşekkür etti.

İlçenin sorunlarını gazetecilerle birlikte değerlendiren Kaymakam Karagül, “Hepimizin önceliği Siverek’in her alanda gelişmesidir, ilçemizin gelişmesi için gazeteciler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri kanat önderleri birlikte hareket ederek güç birliği yapmalıyız. İlçemizde fakülte açılması amacıyla hükümet konağımızı geçici olarak Harran üniversitesine tahsis ettik önümüzdeki dönemlerde fakülte binası yapmak için el ele vererek çalışmalıyız” dedi.

Gazeteciler adına konuşan ilçenin en yaşlı gazetecisi olan İrfan Gazetesinin imtiyaz sahibi Mehmet Güyüç, ilçede sorunların çözümü için kendilerine hangi görev ve sorumluluk verilse yerine getireceklerini belirtti.

siverek-kaymakami-karagul-gazetecilerle-bir-araya-geldi (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Gurbete Sılayı Taşımak

Ya okul ya iş ya da eş sebebiyle gurbet tatmayan, bilmeyen insan yoktur.  Ya gurbete gidersin, ya gitmiş birinin yolunu gözlersin, canından can, ömründen ömür katarsın, gurbet sıla kadar gerek olur, nafaka peşinde koşarsın. Yorulduğunda bekleyenlerin gelir aklına, gurbette düşersen bir  ‘’ha gayret’’ der yine kalkarsın, elinden tutan olmaz uzaklarda. […]