‘Her Okul Bizimdir’ kampanyası devam ediyor

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde geçen yıl Türk Eğitim-Sen temsilciliğinin hayata geçirdiği ‘Her Okul Bizimdir’ kampanyası kapsamında bu yıl okullara kırtasiye yardımı kampanyası başlattı.

Geçen yıl kırsalda bulunan okulları boyayan Türk Eğitim-Sen temsilciliği üyeleri, bu yıl ise okullara kırtasiye yardımı kampanyası başlatarak eğitime katkı sunmaya devam ediyor.

Siverek Türk Eğitim Sendikası Başkanı Mehmet Şengönül sitemiz muhabiri Yusuf Eyyüp Sarı’ya yaptığı açıklamada, “Türk Eğitim Sendikası olarak geçen yıl ‘Her Okul Bizimdir’ kampanyası kapsamında üyelerimizle birlikte birçok okulumuzu boyayıp çocuklarımızın dünyasını renk katmaya çalıştık. Sendika yönetimi olarak bu sene de ‘Her Okul Bizimdir’ projesinin devamı olarak okullarımıza kırtasiye yardımında bulunmayı uygun gördük. Toplanan kırtasiye malzemelerini yardımın yapılacağı okulun müdürüne teslim edeceğiz. Bu projede ‘Mutlu Çocuklarla Umutlu Yarınlara’ doğru adım atmayı amaçlıyoruz. Kampanyamıza katkıda bulunan herkese şimdiden teşekkür ediyoruz” dedi.

Şengönül, yardımların Suat Karataş caddesinde bulunan Öğretmen kırtasiyesi Türk Eğitim-Sen okul yardım kutusunda toplanacağını söyledi. (Haber: Yusuf Eyyüp Sarı)

 

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek'te kadınlar şiddete karşı yürüdü

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Siverek Kadın Platformu üyesi bir grup kadın ’25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Dayanışma ve Mücadele Günü’ etkinliği kapsamında yürüyüş düzenledi. Düzenlenen yürüyüşe bir grup erkekte destek verdi. Çevredeki bazı vatandaşlarında alkışla desteklediği yürüyüş Hürriyet Caddesinin ardından Ağaçhan Parkına kadar sürdü. Yürüyüş boyunca ıslık, alkış ve slogan atan kadınlar, şiddete uğrayan […]