Siverek Belediyesi Yetki ve Sorumluluk Alanı Gözetmiyor

1

Siverek Belediyesi, 3 ay içerisinde 9 kırsal mahallede 33 kilometre kalker yol yapımını tamamladı. Siverek Belediyesi tarafından 9 kırsal mahallede 33 kilometre mahalle içi ile bağlantı yollarının da içerisinde bulunduğu kalker yol çalışmasını tamamladı.

Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden çalışmalarla ilgili verilen bilgide, “Siverek Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğümüzce, kırsal mahalle ayrımı yapılmadan başlatılan yol çalışmaları son sürat devam ediyor. Belediye Başkanımız Resul Yılmaz’ın talimatıyla kırsal mahalle ayrımı yapılmadan vatandaşlarımıza eşit hizmet götürülmüş ve 3 aylık zaman diliminde daha önce mahalle içi yol ve bağlantı yolları yapılmamış 9 kırsal mahallemizde, kalker malzeme kullanılarak 33 kilometrelik yol ağı tamamlanmıştır. Belediyemiz ekiplerince sadece kırsal mahallelerde yapılan kalker yol çalışmasının yanı sıra kırsal mahallerde yaşamını sürdüren vatandaşlarımızın rahat bir ortama kavuşması için çalışmalarımız ivedilikle devam edilecektir” denildi.

One thought on “Siverek Belediyesi Yetki ve Sorumluluk Alanı Gözetmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Eğitim Sendikasından Anlamlı Kampanya

Siverek’te faaliyet gösteren ve yaptığı hayır işleriyle bilinen Siverek Türk Eğitim Sen Şubesi ilçe genelinde öğrencilere yönelik ayakkabı kampanyası başlattı. Türk Eğitim Sen Siverek Şube Başkanı Mehmet Şengönül, kampanya kapsamında 250 öğrenciye yardımda bulunduklarını söyledi. Şengönül, “Okul yolunda üşüyen minik ayaklara bir çift ayakkabıda siz bağışlayın” kampanyası kapsamında ilk etapta […]