Siverek Şehit Metin Gençdal Ortaokulu Örnek Okul Olma Yolunda

Siverek ilçesi Bağlar mahallesinde bulunan Şehit Metin Gençdal ortaokulu başarılarıyla ilçenin gözde okulu olmak için mücadele veriyor.

Okulda eğitim görev yapan bazı fedakar öğretmenler öğrencilerin Orta Öğretime Geçiş sınavlarında başarılı olmaları hafta içi her gün okulda kurslar vererek öğrencilerinin geleceğine yön vermeye çalışıyorlar.

Okul öğretmenleri ve idarecileri öğrencilerinin yabancı dillerini geliştirmeleri ve sınavda başarılı olmaları için okulda kendi imkanlarıyla İngilizce sınıfı oluşturmaya başladılar.

İngilizce sınıfını oluşturma çalışmaları devam ederken okulu ziyaret edip öğretmenlere teşekkür eden Ak Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karakaş, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Fikret Aslanparçası okuldaki çalışmaları yerinde inceleyerek emeği geçen öğretmenlere teşekkür ettiler.

Okulun müzik karosu misafirlere mini bir konser verdiler.

Ak Parti İlçe Başkanı Çelik yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Burada çok güzel şeyler yapılmış ve yapılmaya devam ediyor müzik korusunun mini konserine hayran kaldım emeği geçenlere teşekkür ediyorum” (Haber: Yusuf Eyyüp Sarı)

siverek-sehit-metin-gencdal-ortaokulu-ornek-okul-olma-yolunda (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Geçti gitti… !

Dün gibiydi sanki; Fırat nehri misali akıp giden yaşam imiş Kör gözlerle yürümüşüm yaşamın merdivenlerini, Aydınlık sandığım bir dünyada karanlığı yaşamışım Geç fark ettim… Yaşam mutluluk dediğimiz yalancı bir baharmış ömrüm. Gül nasıl kandıysa dalında baharın yalanına, Bende öylesine kandım, şu dünyanın yalanına… Bunca sene yanılmış ve aldanmışım…! Çok sonradan […]