Siverek’te Suriyeli Ailelere Yardım

İnfak Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği (İNFAK-DER) Siverek Temsilciliği tarafından Suriyeli ailelere battaniye, yatak ve gıda yardımında bulunuldu.

İNFAK-DER Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Parlak, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçede kendi imkanlarıyla kalan Suriyeli ailelerin zor şartlarda yaşadığını söyledi.

Suriye’deki savaşın bir an önce bitmesini dileyen Parlak, ” Siverek DİN-BİR-SEN üyelerinin tespit ettiği ihtiyaç sahibi Suriyeli ailelere, 100 yatak, 100 battaniye, gıda ve ayakkabıdan oluşan yardım paketlerini teslim ettik. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu. (Haber: Şükrü Dolaş)

DSC_4711


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bir Liralık Umut

İnsanı en çok yaralayan karamsarlık ve yalnızlık duyguları olduğuna inanıyorum. Çaresiz kalmak çok acı! Acıların büyüğü ise bir insanın yurdundan, yuvasından arkadaşlarından kopması olsa gerek. Düne kadar Suriyeli mültecilerin durumuna acıyıp bir nebzede olsa onların yaralarını sarmak için uğraşırken bu gün kendi insanımızın içine düştüğü yalnızlığa ağlıyoruz. Silah seslerinin yükseldiği […]