Türk Telekom Lisesi Voleybol Takımı 3. Oldu

Siverek ilçesinde liseler arası voleybol yarışmasında şampiyonluğa ulaşan Türk Telekom Lisesi Bayan Voleybol takımı, Şanlıurfa’daki turnuvada 3’üncü oldu.

İlçede Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen liseler arası voleybol yarışmasında 1. olan Türk Telekom Lisesi Bayan Voleybol Takımı, Siverek’i temsilen Şanlıurfa’da il genelindeki turnuvayı ise 3’üncülük ile tamamladı.

Türk Telekom Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yusuf Karataş, Şanlıurfa’da ilçeler arası kızlar voleybol turnuvasında başarı sağlayarak il üçüncüsü olan öğrencilerini tebrik etti.

İlçede düzenlenen turnuvada kız öğrencilerinin şampiyon olduklarını hatırlatan Karataş, “Şanlıurfa’da düzenlenen turnuvalarda ise il üçüncüsü olarak kupa sahibi olduk. Başarıyı bizlere sağlayan başta benden eğitimi öğretmenimiz ve kızlarımıza minnettarım. Okulumuzda sportif faaliyetlerimiz meyvesini vermeye başladı. Bu sayede erkek futbol takımımızda ilçe birinciliğinin ardından Şanlıurfa’da liseler arası futbol turnuvasında yarı finale yükseldi. Turnuvalar öğrencilerimizin ruhsal ve fiziksel gelişiminin yanı sıra derslerinde de başarı olmalarını sağlıyor” dedi.

Karataş, desteklerinden dolayı Kaymakam Vural Karagül ve Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu’na teşekkür etti. (Haber: Lütfü Yalgı)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek'te 7 Öğretmen Hakkında Soruşturma Açıldı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde sosyal medya hesaplarından PKK propagandası yaptıkları gerekçesiyle 7 öğretmen hakkında idari soruşturma başlatıldığı bildirildi. İlçe Kaymakamlığı’nca ücretli öğretmenin görevden uzaklaştırıldığı, 7 kadrolu öğretmen hakkında ise Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğünce soruşturmanın devam devam ettirildiği belirtildi. Siverek Kaymakamı Vural Karagül, sosyal medya da olsa yasa dışı paylaşımlara izin verilemeyeceğini belirtti. Karagül, “Ücretli olarak […]