Başkan Resul Yılmaz Mimar Ve Mühendislerle Bir Araya Geldi

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, ilçede faaliyet gösteren mimar ve mühendislerle bir araya gelerek imarla ilgili yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Mimar ve mühendisleri makamında ağırlayan Yılmaz, yaklaşık bir saat yapılacak imar çalışmalarıyla ilgili istek ve önerileri dinledi.

Mimarların ilçenin gelişmesinde önemli görevler üstlendiğini belirten Başkan Yılmaz, “Siverek’in planlı projeli ve düzenli bir kalkınma hamlelerine sahip olması için mimar ve mühendislere büyük görevler düşüyor. Biz Siverek Belediyesi olarak  her zaman bu meslek gruplarıyla işbirliğine hazırız” diye konuştu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek'te imamlar 'deneme' sınavına girdi

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde din görevlilerine yönelik yapılacak Mesleği Bilgiler Seviye Tespit Sınavı (MBSTS) öncesi deneme sınavı düzenlendi. Din Bir-Sen Siverek Temsilciği, Diyanet İşleri Başkanlığındaki görevlilerin bilgi seviyelerini ölçmek ve mesleki bakımından göreve hazır bulunmalarını sağlamak amacıyla 02 Nisan 2016 tarihinde düzenleyeceği MBSTS öncesi deneme sınavı düzenledi. Siverek Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen sınavda […]