Siverek’te öğrencilere ayakkabı ve mont yardımı

Merkezi İstanbul’da bulunan bir ilaç firması tarafından toplanan yardımlar, Şanlıurfa’nın Siverek ilçesindeki öğrencilere gönderildi.

Merkezi İstanbul’da bulunan ilaç firmasının Adana Şubesiyle ile irtibata geçen okul öğretmenleri, öğrenciler için firmadan ayakkabı ve mont talebinde bulundu. Toplanan yardımlar, firma yetkilileri tarafından Karacadağ ortaokulu ile Böğürtlen ilk ve ortaokuluna ulaştırılarak öğrencilere dağıtıldı.

Karacadağ Ortaokulu Müdür Yardımcısı Bahar Eldeniz yardımların öğrencileri sevindirdiğini söyledi. Eldeniz, “Atakan Kağan Köseli, Ali Tuğ başta olmak üzere şirketin tüm çalışanlarına yapmış oldukları bu yardımdan dolayı teşekkür ederiz. Soğuk kış günlerinde çocuklarımızın yüreklerini ısıtan bu anlamlı davranıştan dolayı ilgili şirkete teşekkür ederiz” dedi.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Haber

HDP’li Ayhan, Bakan Ala’ya Urfa’daki Nevroz yasaklamalarını sordu

HDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan, Urfa’da yasaklanan Nevroz kutlamalarını Meclise taşıdı. İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın yanıtlaması talebiyle Meclise soru önergesi veren Ayhan, Nevroz etkinlikleri dışında daha önce 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününe ilişkin etkinliklerinde yasaklandığını hatırlattı. Ayhan, Bakan Ala’ya şu soruları sordu: * Newroz Bayramı kutlamalarının, valilik açıklamasında belirtilen […]