Şanlıurfa Siverek Güzergahında Geniş Çaplı Güvenlik Önlemi Alındı

Siverek’te polis ekipleri ve jandarma zırhlı araçlarla kontrol noktası oluşturarak Şanlıurfa yönünde giden araçlarda arama ve kimlik kontrolü yaptı.

PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın doğum günü için Halfeti’ye geçişlerin olacağı bilgisini alan polis ekipleri Şanlıurfa – Siverek karayolunda zırhlı araçlarla kontrol noktası oluşturarak araçlarda arama ve kimlik kontrolü yaptı.

Polis ekipleri uygulamanın Şanlıurfa Valiliğinin 28 Mart 2016 tarihinde ‘’ 4 Nisan’ın PKK lideri Abdullah Öcalan’ın 67’nci doğum günü olması sebebiyle kent merkezlerinde ve ilçelerde 1-6 Nisan tarihleri arasında her türlü etkinlik yasaklanmıştır.’’ kararı sebebiyle uygulandığını belirtti. (Haber: Yusuf Eyyüp Sarı)

 

DSC_0009

 

DSC_0002

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek'te Barış ve Kardeşlik Ormanı

AK Parti Siverek Gençlik Kolları üyeleri, barış ve kardeşlik ormanı oluşturmak amacıyla fidan dikti. Siverek Belediyesinin desteğiyle SODES parkında bir araya gelen AK Parti üyeleri, barış ve kardeşlik ormanın oluşturmak amacıyla parkta 150 fidanı toprakla buluşturdu. Fidanlara can suyu veren gençler, daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi. AK Parti Siverek Gençlik […]