Siverek’te Silahlı Kavga: 2 Ölü

Siverek ilçesinde akraba oldukları öğrenilen aile fertleri arasında meydana gelen silahlı kavgada 2 kişi hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, ilçeye 30 kilometre uzaklıktaki Karaburç mahallesinde henüz belirlenemeyen bir sebeple akraba aileler arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine kim tarafından ateşlendiği tespit edilemeyen silahlı kavgada baba İsmet ile oğlu Remzi B. olay yerinde hayatını kaybetti.

Kavgada yaralanan Hasan ve Emine B. 112 ekiplerince Siverek Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hayati tehlikesi bulunan Hasan B. Şanlurfa’ya sevk edilirken, Jandarma mahallede ve hastane çevresinde yoğun güvenlik önlemi aldı.

Kavgayla ilgili soruşturma sürüyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Engelliler Halı Sahada Mücadele Etti

Siverek ilçesinde bir özel eğitim ve iyileştirme merkezi, sosyal etkinlikleri kapsamında düzenlenen futbol karşılaşmalarında öğrenciler güzel zaman geçirdi. Engelli olan çocukların sosyalleşmesi ve psikomotor becerilerinin gelişmesi amacıyla düzenlenen futbol maçı halı sahada yapıldı. Öğrenci velileri yaptıkları açıklamada “çocuklarının Halı sahada eğlenerek futbol oynadıklarını çocukların, bu ve buna benzer sosyal etkinliklerinin […]